Ust-Vibrasyon-Takozu-205.jpg

Üst Vibrasyon Takozu

> Yedek Parçalar

Vİbrasyon takozları, bulunduğu mekanizmada oluşan titreşim ve darbeleri sönümleyerek bunların iletilmesini engelleyen ve aynı zamanda gürültüyü de azaltan elemanlardır. Titreşim takozu eksenel ve radyal kuvvetleri absorbe ederek mekanizmayı ve mekanizmaya bağlı olan elemanları titreşime bağlı aşınmalardan korur, uzun ömürlü olmalarını sağlar.

Ağır koşullarda çalışan kaya kırıcılarında yüksek darbe enerjilerinden kaynaklanan güçlü titreşimler oluşur. Üretimini yapmakta olduğumuz üst vibrasyon takozları kırıcılarımız ve bağlandığı makinelerin titreşimden kaynaklanacak aşınmaları göz önünde bulundurularak titreşim dalgalarının genlik ve frekansını azaltacak en uygun malzameler seçilip üretimleri yapılmaktadır.

Üretimini yaptığımız MTB kırıcılarının üst vibrasyon takozu yedek parçaları dışında, dünyaca bilinen diğer kırıcı marka ve modellerine üst yan vibrasyon takozlarınında fabrikamızda üretimini yapmaktayız.

Marka, model ayırımı yapmaksızın, ataşman ve kırıcılarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parça talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerindeki şube, bayi ve servis ağımızla size çok yakınız. 

Bize ulaşmak için tıklayınız.

Üst Vibrasyon Takozu Yedek Parça fiyatları için tıklayınız.

İnan Makina üyesidir.